Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z /var/www/vhosts/solidarnosc/solidarnosc.uni.lodz.pl/htdocs/modules/counter/counter.lib.inc).

Negocjacje płacowe - komunikat 2

W dniu 25 czerwca br.  o godz. 13:15 w sali 112 w budynku przy ul. Narutowicza 65, odbyło się drugie spotkanie Związkowej Grupy Negocjacyjnej ds. podziału kwoty przeznaczonej na zwiększenie wynagrodzeń w składzie:

NSZZ „Solidarność” UŁ: Dominik Szczukocki, Joanna Wibig, Zbigniew Zdrojewski

ZNP UŁ: Lech Leszczyński, Jarosław Marczak                                                

z władzami UŁ w osobach:

Jego Magnificencja Rektor UŁ prof. Włodzimierz Nykiel, Prorektor UŁ ds. ekonomicznych prof. Bogdan Gregor, Kanclerz UŁ dr Rafał Majda, Kwestor UŁ mgr Donat Kałuża.

            Spotkanie z władzami UŁ poprzedziły konsultacje związków z prof. dr hab. Piotrem Bohdziewiczem, specjalistą w zakresie systemów wynagrodzeń płac na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym.

            Na spotkaniu w dniu 25.06.2014 r., kol. Lech Leszczyński w imieniu całej grupy, odczytał Oświadczenie Związkowej Grupy Negocjacyjnej. Władze UŁ podtrzymały swoją wcześniejszą propozycję. Związkowa Grupa Negocjacyjna proponuje przenieść większą część podwyżki do wynagrodzeń zasadniczych, uważamy że niskie zasadnicze wynagrodzenia nie działają motywacyjnie.

            Następne spotkanie zaplanowano na 1 lipca 2014 roku.

            Związkowa Grupa Negocjacyjna uprzejmie prosi Koleżanki i Kolegów o przekazywanie informacji na temat przebiegu negocjacji wszystkim pracownikom UŁ. Wszystkich nieczłonków związków zawodowych zainteresowanych otrzymywaniem komunikatów prosimy o przesłanie adresów e-mail na adresy:

znpul@uni.lodz.pl, solidar@uni.lodz.pl

 

Lech Leszczyński - prezes RZ ZNP UŁ

Dominik Szczukocki - przewodniczący KZ NSZZ „Solidarność” UŁ