Podziękowania

Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” UŁ bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji X Uniwersyteckiego Forum Związkowego NSZZ „Solidarność”, które odbywało się w dniach 12-14 września br. w Łodzi.

Dziękujemy Pani prof. Alicji Bortkiewicz, Pani dr Dorocie Merecz-Kot i Panu mgr Aleksandrowi Stańczakowi - pracownikom naukowym Instytutu Medycyny Pracy, za ogromny wkład w przygotowanie i realizację interesujących prezentacji na temat psychospołecznych zagrożeń w sektorze edukacji oraz czynników ryzyka chorób układu krążenia.

Dziękujemy Paniom mgr Barbarze Surdykowskiej i dr Annie Reda-Ciszewskiej za przygotowanie i przedstawienie prezentacji na temat - Związki zawodowe w UE – rzeczywistość i wyzwania oraz Rokowania zbiorowe prowadzone przez NSZZ „Solidarność” – stan obecny i przyszłość.

Dziękujemy sponsorom: Rektorowi UŁ, Prezesowi Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej, Zarządowi Regionu NSZZ „Solidarność”, Biurom Promocji Urzędu Miasta oraz Urzędu Marszałkowskiego za przygotowanie i przekazanie nam materiałów informacyjnych, które umożliwiły przedstawienie naszej uczelni, miasta i całego regionu uczestnikom Forum, którzy przyjechali do nas z całej Polski.

Dziękujemy dyrekcji i pracownikom Centrum Obsługi Studenta oraz Pani Kierownik i pracownikom Pałacu Biedermanna. Państwa wysoki profesjonalizm, rzetelność i szczere zaangażowanie   umożliwiły nam przeprowadzenie naszego Forum na wysokim poziomie i stosownie do jego rangi, co zostało docenione przez wszystkich uczestników Forum.

Bardzo gorąco dziękujemy również panu Ryszardowi Wasiakowi oraz jego współpracownikom z firmy „Usługi Gastronomiczne”, za niezwykłe zaangażowanie i profesjonalną obsługę gastronomiczną naszych gości. Dziękujemy artyście Panu Rafałowi Karbownikowi, który atrakcyjnym występem  uprzyjemniał nam czas dając możliwość głębszych przeżyć i zatrzymania w pamięci atmosfery spotkania plenerowego, kończącego Uniwersyteckie Forum Związkowe.

Dziękujemy również wszystkim Państwu - naszym wspaniałym gościom, oraz wszystkim Koleżankom i Kolegom z uniwersyteckiej „Solidarności” za przybycie na integracyjne spotkanie plenerowe.

W imieniu organizatorów

Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" UŁ