Pomoc dla dzieci ze świetlicy środowiskowej

Koleżanki i Koledzy,

w imieniu dzieci, rodziców i opiekunów ze świetlicy środowiskowej przy ul. Więckowskiego 13 w Łodzi, bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazaną życzliwość i ogromne serce. Przekazane dary stanowiły podstawę paczek świątecznych, które wręczono dzieciom w dniu spotkania wigilijnego 19 grudnia 2014 roku. Wasza szczodrość przywróciła im dzieciństwo i na ten krótki moment pozwoliła zapomnieć o biedzie i kłopotach, które są ich codziennością.

Trudna sytuacja rodzin dzieci uczęszczających do tej świetlicy oraz wykazane zainteresowanie ich losem przez środowisko uniwersyteckie (czego wyrazem był szeroki odzew na nasz apel) spowodowały, że postanowiliśmy kontynuować akcję zbiórki: zabawek, ubrań, artykułów szkolnych i spożywczych.

Jeżeli chcesz wspomóc te maluchy, a Twoje dzieci wyrosły już z ubranek, zabawek i książeczek przynieś je do sekretariatu Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” UŁ ul. Lindleya 3, pok. 124A (I piętro) w godzinach 9:00 – 14:00.

Poszukujemy również wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się w pomoc przy edukacji tych dzieci.

Poinformujcie Kolegów o naszej akcji !!!