Negocjacje płacowe 2015 rozpoczęte

Uprzejmie informujemy, że w dniu 11.06.2015 r. odbyło się spotkanie Władz naszej Uczelni z szefami działających w Uniwersytecie Łódzkim związków zawodowych: kol. Dominikiem Szczukockim - Przewodniczącym Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" UŁ oraz kol. Lechem Leszczyńskim - Prezesem ZNP UŁ w sprawie zwiększenia wynagrodzeń pracowników naszej Uczelni w 2015 roku.
Prof. dr hab. Włodzimierz Nykiel, Rektor UŁ przedstawił swoją propozycję podwyższenia wynagrodzeń dla nauczycieli akademickich w 2015 roku z podziałem tegorocznej dotacji na część obligatoryjną i motywacyjną.
O kolejnych etapach rozmów będziemy Państwa informować na bieżąco.