35-lecie Koncert jubileuszowy 4 lipca 2015 r.

Koleżanki i Koledzy,

Pamięć o wydarzeniach z 1980 r. jest naszym obowiązkiem, bo dzięki nim żyjemy w wolnym kraju. Dla uczczenia tego Jubileuszu Zarząd Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ „Solidarność”, w dniu 4 lipca br. organizuje festyn dla mieszkańców Łodzi i województwa, podczas którego odbędą się występy łódzkich zespołów rockowych, których początki działalności sięgają lat 80-tych. Tego dnia wystąpią „Colorado Band”, „Adam Walles”, a także zwycięzca Plebiscytu Łódzka Płyta Roku 2012 i 2014 zespół „Little White Lies”. Gwiazdą wieczoru będzie łódzka grupa „Rezerwat”.
Opiekę medialną nad łódzkimi obchodami 35-lecia powstania NSZZ „Solidarność” objęli TVP Łódź, Tygodnik „Solidarność” oraz Radio Łódź.

Na nasz wspólny Festyn zapraszamy wszystkich członków i sympatyków NSZZ "Solidarność" UŁ oraz wszystkich Pracowników, Doktorantów i Studentów Uniwersytetu Łódzkiego.

plakat 35-lecie.jpg

Więcej informacji na temat obchodów 35-lecia można przeczytać w specjalnym numerze Regionalnego Informatora Związkowego.