Komunikat o błędzie

Notice: Undefined offset: 1 w counter_get_browser() (linia 70 z /var/www/vhosts/solidarnosc/solidarnosc.uni.lodz.pl/htdocs/modules/counter/counter.lib.inc).

MOC ATRAKCJI NA 35-LECIE "SOLIDARNOŚCI" - bezpłatny wyjazd do Gdańska - zapisy

Występ Chrisa de Burgh’a uświetni obchody 35- lecia powstania NSZZ "Solidarność". Dodatkową atrakcją będzie koncert "My Naród" na dużej scenie, a także występy BoneyM i Papa Dance. Dla całych rodzin przewidziano liczne zabawy i konkursy.

 

Wszystko to organizowane jest w ramach pikniku "Solidarność pokoleń", który odbędzie się 29 sierpnia na terenie Stoczni Gdańskiej, od godz. 15. Wcześniej ok. godz. 14 na Placu Solidarności odbędzie się demonstracja, którą zakończy uroczyste składanie kwiatów pod bramą nr 2 Stoczni Gdańskiej.

 

W czasie festynu wystąpi Papa Dance i Boney M (godz. 15). O godz. 19 rozpocznie się transmitowany przez TVP koncert "My Naród",  na którym zespoły z całej Polski zagrają kultowe przeboje lat 80-tych. O godz. 21.30 na scenę wyjdzie irlandzki wokalista i gitarzysta Chris de Burgh.

 

Zapisy (mogą jechać członkowie związku z rodzinami) w sekretariacie Komisji Zakładowej UŁ i pod adresem email solidar@uni.lodz.pl tylko do 23 lipca!