Zmarł dr Bogusław Grzelak

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 19 sierpnia br. zmarł nasz Kolega

dr Bogusław Grzelak

długoletni pracownik Wydziału Chemii Uniwersytetu Łódzkiego, aktywny działacz NSZZ „Solidarność”. Wieloletni przewodniczący Koła Chemii NSZZ Solidarność UŁ. W latach 1995–2006 członek Komisji Zakładowej, delegat na Walne Zebranie Delegatów w Uniwersytecie Łódzkim oraz delegat na Walne Zebranie Zarządu Regionu Ziemi Łódzkiej. W latach 1995–2002 był członkiem Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Ziemi Łódzkiej. Przez wiele lat był członkiem uniwersyteckiej Sekcji Żeglarskiej. Swoją pasję żeglarską realizował również w Łódzkim Stowarzyszeniu Żeglarzy Niepełnosprawnych - był jego prezesem. Uczestniczył w wielu paraolimpiadach.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 27 sierpnia o godz. 12:00 w katolickiej części Cmentarza Zarzew.

B.Grzelak.jpg

Żegnamy Cię Bogdanie, pozostaniesz w naszej pamięci