Pomoc dla dzieci ze świetlicy środowiskowej

świąteczna pomoc.jpg    Koleżanki i Koledzy,

wzorem ubiegłego roku zwracamy się do Was z prośbą o pomoc dzieciom uczęszczającym do świetlicy środowiskowej znajdującej się przy ulicy Więckowskiego 13. Trudna sytuacja rodzin dzieci uczęszczających do tej świetlicy spowodowała, że postanowiliśmy powtórzyć akcję zbiórki: zabawek, ubrań, artykułów szkolnych i spożywczych.

Jeżeli chcecie wspomóc te maluchy, a Wasze dzieci wyrosły już z ubranek, zabawek i książeczek, przynieście je do sekretariatu Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” UŁ ul. Narutowicza 68,  pok. 318B (III piętro) w godzinach 9:00 – 14:00.

Możecie też zostać Mikołajami i przekazać dary, które będą  podstawą paczek świątecznych. Tak niewiele trzeba, by maluchom przywrócić dzieciństwo, by na ten krótki moment zapomniały o biedzie i kłopotach, które są ich codziennością.

Poinformujcie Kolegów o naszej akcji !!!